به ایرانمدیت خوش آمدید

شرکت فناوری اطلاعات پزشکی ایران، مجموعه ای از بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات پزشکی در ایران است.دکتر آزمون یکی از آنها و اولین پروژه این شرکت می باشد.در اینجا تیم کارشناسی ما اطلاعات و اعتماد به نفس کافی برای گذراندن امتحانات دستیاری و دریافت گواهینامه بورد را حتی بالاتر از حد انتظار، به شما می دهد. بانک سوالات کامپیوتری ما اولین و به نوبه خود بزرگترین می باشد که پاسخهای دقیق به سوالات آن می تواند کمک بزرگی در امتحانات باشد.

همواره در دسترس

در هر زمانی از طریق دسترسی آنلاین به حساب کاربری خود در هر کجا می توانید تمرین کنید و به بیش از هزاران نمونه آزمون سالهای گذشته امتحانات پزشکی بورد(علوم پایه،پیش کارورزی،دستیاری و گواهینامه بورد) دسترسی داشته باشید.

آزمون ساز پیشرفته

این امکان را به شما می دهد که که با ترکیب موضوعات آزمون اختصاصی خود را بسازید.شما می تواند روی آزمون خود یادداشت بگذارید و و در مرحله آخر آنرا مرور نمایید.امکان انتخاب کردن پرسشها را برای مرور در زمانهای آینده را دارید.

بانک سوالات آنلاین

جوابهای کامل و دقیق بهمراه تصاویر مفید و نمودارها برای یادگیری آسانتر و هزاران پرسش با کیفیت و جند گزینه ای مفهوی توسط متخصصین پزشکی تهیه شده است.به روز رسانی ماهانه براساس آخرین منابع ارائه شده توسط وزارت بهداشت و اعلام نمرات آزمونها و کمک به کاربران برای مقایسه با سایر استفاده کنندگان دکتر آزمون و بررسی میزان پیشرفت خود.