فراموشی مشخصات خود؟

ایجاد حساب کاربری

شرکت فناوری اطلاعات پزشکی ایران، مجموعه ای از بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات پزشکی در ایران است.دکتر آزمون یکی از آنها و اولین پروژه این شرکت می باشد.در اینجا تیم کارشناسی ما اطلاعات و اعتماد به نفس کافی برای گذراندن امتحانات دستیاری و دریافت گواهینامه بورد را حتی بالاتر از حد انتظار، به شما می دهد. بانک سوالات کامپیوتری ما اولین و به نوبه خود بزرگترین می باشد که پاسخهای دقیق به سوالات آن می تواند کمک بزرگی در امتحانات باشد.


در هر زمانی از طریق دسترسی آنلاین به حساب کاربری خود در هر کجا می توانید تمرین کنید و به بیش از هزاران نمونه آزمون سالهای گذشته امتحانات پزشکی بورد(علوم پایه،پیش کارورزی،دستیاری و گواهینامه بورد) دسترسی داشته باشید.

این امکان را به شما می دهد که که با ترکیب موضوعات آزمون اختصاصی خود را بسازید.شما می تواند روی آزمون خود یادداشت بگذارید و و در مرحله آخر آنرا مرور نمایید.امکان انتخاب کردن پرسشها را برای مرور در زمانهای آینده را دارید.

به روز رسانی ماهانه براساس آخرین منابع ارائه شده توسط وزارت بهداشت و اعلام نمرات آزمونها و کمک به کاربران برای مقایسه با سایر استفاده کنندگان دکتر آزمون و بررسی میزان پیشرفت خود.

جوابهای کامل و دقیق بهمراه تصاویر مفید و نمودارها برای یادگیری آسانتر و هزاران پرسش با کیفیت و جند گزینه ای مفهوی توسط متخصصین پزشکی تهیه شده است.

بالا });

آیا می دانید 86 درصد از نکات آزمون دستیاری 97 در پاسخ آزمون های پیش کارورزی قطبی اسفند 96 بود!
اینک شما نیز می توانید اولین کسی باشید که پاسخ آزمون های پیش کارورزی اسفند 98(تمام قطب ها) را مطالعه میکند.

ایرانمدیت سریعترین مرکز پاسخ گویی به سوالات آزمون با بهترین کیفیت