سوالات متداول
  • ارائه بانک سوالات آزمون های پزشکی کشور به صورت آنلاین در قالب نرم افزار آزمون ساز پیشرفته دکتراگزم
  • ارائه منابع آزمون دستیاری در قالب کتاب
  • ارائه بسته های مشاوره آزمون های پزشکی کشور
شما می توانید از بخش آموزش سامانه، آموزش های لازم را مشاهده نمایید.
بانک جامع پیش کارورزی و دستیاری :مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون های دستیاری و پیش کارورزی (قطبی و غیر قطبی) پزشکی کشور از سال 1390 تا سال قبل
بانک پیش کارورزی قطبی : مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پیش کارورزی در طی سال های گذشته در 11 قطب آموزشی مختلف کشور طرح شده از سال 1390 تا سال قبل
بانک خودآزمون : مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی تالیفی که در هیچ کجایی دیگری یافت نمیشود و مختص گروه طراحی ایرانمدیت میباشد.
بانک سبز : جدیدترین سوالات آزمون های پیش کارورزی و دستیاری امسال را در مجموعه سوالات بانک سبز مشاهده کنید.
نرم افزار دکتر اگزام به دو وصورت وب و اپلیکیشن موبایل در دسترش شما قرار دارد که اطلاعات لازم را می توانید در سایت ایرانمدیت مشاهده نمایید.این نرم افزار به صورت یکپارچه بوده و با توجه به بسته خریداری شده شما از بخش فروشگاه سایت، امکان ساخت آزمون مورد نظرتان را در اختیارتان قرار می دهد.
به دو روش مراجعه به وب سایت و یا دریافت اپ اندروید میتوانید از سامانه استفاده کنید . در نسخه تحت وب بعلت ماهیت ذاتی خود ، امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار دارد.
هر کدام از بانک ها حاوی بسته های متعددی است که هر بسته مربوط به قطب و یا درس خاصی می باشد. برای اطلاع از قیمت بسته ها، شما می توانید از قسمت فروشگاه قیمت تمامی بسته ها را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید بسته مورد نظر خود کنید.
شما می بایست پس از ورود به سیستم آزمون مورد نظر خود را بر اساس نوع بسته خریداری شده، بسازید.در سایت ایرانمدیت می توانید از قسمت امکانات سامانه آزمون گیر آموزش این قسمت را به دو صورت اپلیکیشن و وب مشاهده نمایید.
شما می توانید با ثبت نام در سامانه آزمون از دسترسی کامل و رایگان به مدت ۷ روز برخوردار باشید.