شرکت فناوری اطلاعات پزشکی ایران(ایران مدیت)، مجموعه ای از بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات پزشکی در ایران است.

گروه ایران مدیت بر این باور است که سرمایه های اصلی هر کسب و کار موفق نیروی مجرب، خلاق و علاقمند می باشد، بنابراین از ابتدای مسیر بر آن بوده است تا جذب افراد متخصص و ستخت کوش با پیشینه علمی بالا را سرلوحه راهبردهای خود قرار دهد. حضور در محیطی خلاق، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به گروه ایران مدیت است.کار در کنار افراد با انگیزه، متخصص و با پیشینه علمی بالا بستر مناسبی برای رشد و بالندگی است.

برای پیوستن به ما، می توانید از طریق ایمیل info@iranmedit.ir ویا فرمی که در انتهای همین صفحه قراردارد اقدام نمایید. همکاران ما سفیران ایران مدیت در سراسر کشور می باشند. اگر می خواهید در ایجاد تحول در آموزش پزشکی کشور با ما همراه باشید با عضویت در تیم ایران مدیت به ما بگویید چگونه فکر می کنید و چه ایده هایی در این زمینه دارید.

تحول

همراه با گروه ایران مدیت تحول در آموزش پرشکی را لحظه به لحظه تجربه می کنید. تغییریی که منجر به افزایش سطح دانش پزشکی خواهد شد.

خلاقیت و پویایی

حضور در جمعی خلاق و پویا درشما زمینه های ارتقا نوآوری و خلاقیت هر چه بیشتر را ایجاد می کند.

احترام

در گروه ایران مدیت احترام متقابل پذیرفته شده است و در کنار فضای کاملا دوستانه کاری باعت رشد بیشتر و انجام کارهای حرفه ای تر خواهد شد.

ارتقاء

محیط حرفه ای و دوستانه حاکم بر تیم ایران مدیت باعث شده است تا همکاران تجربیات مفید خود را در اختیار سایرین قرار دهند و جنبه آموزشی و رشد و ارتقا کیفی هم برایشان وجود داشته باشد.

کسب و کارهای بزرگ، مدیون فکرهای بزرگ هستند و فکرهای بزرگ به اهداف بزرگ و ارزشمند می اندیشند.ما در ایران مدیت
برای انتقال تجربه آزمون آنلاین به دانشجویان خود اهداف دقیقی تعیین کرده ایم و برای رسیدن به آن اهداف همه اعضای تیم طبق برنامه ای مدون تلاش می کنند.