بانک جامع پیش کارورزی و دستیاری

معرفی

بانک جامع پیش کارورزی و دستیاری، پوشش کامل و کم نظیری از مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون های دستیاری و پیش کارورزی (قطبی و غیر قطبی) پزشکی کشور از سال 1390 تا کنون می باشد. بیش از 15 هزار سوال از قطب های مختلف کشور،آزمون های هماهنگ کشوری،آزمون های میان دوره ای پیش کارورزی و آزمون های پذیرش دستیاری از سال 1390 تا سال 1398.

بسته های موجود در بانک جامع پیش کارورزی و دستیاری:

بسته های دروس داخلی به صورت جداگانه (7 بسته)
بسته های دروس جراحی،زنان و اطفال (3 بسته)
بسته های دروس مینور به صورت تفکیک شده (12 بسته)
بسته های مشاوره ای ویژه برای اعضای فعال (رایگان)

توضیحات

داوطلب آزمون دستیاری یا پیش کارورزی هستید؟

شاید برای شما نیز این پرسش به وجود آمده باشد که تسلط کافی به سوالات برای موفقیت در آزمون کافی است؟ پرسشی که پاسخش را نمی توان به سادگی بیان کرد. فرض کنید مبلغی پول برای سرمایه گذاری در اختیار دارید و تصمیم گرفتید کم خطر ترین شیوه سرمایه گذاری یعنی سپرده گذاری در بانک را انتخاب کنید.قطعاً برایتان در همان ابتدا این سوال پیش می آید که به چه شیوه ای سرمایه گذاری کنم بهتر است؟ بلاشک مهمترین نکته در ابتدا انتخاب یک بانک خوب است. بانکی که مطمئن باشید هر نوع تسهیلاتی را با توجه به سرمایه شما بتواند به شما ارائه دهد، به موقع سود را پرداخت کند و از همه مهمتر قابل اعتماد عمل کند. نکته بعدی آن است که شیوه ی سرمایه گذاری مناسب را بدانید و از افراد معتبری در این زمینه مشورت بگیرید.

حال شاید به پرسش نخست پاسخی مناسب و قطعی بدهیم:

سوال:«تسلط کافی به سوالات دوره های پیش برای موفقیت در آزمون کافی است؟»

پاسخ:«اگر از جدیدترین سوالات که سبکی مشابه به آزمون های اخیر دارند استفاده کنید به شرط آنکه تعداد این سوالات به اندازه ای باشد که پوشش مناسبی بر رئوس مطالب موجود در منابع ایجاد کنند و به علاوه اینکه شیوه مطالعه ی صحیح و نحوه رسیدن به تسلط کافی را فرا بگیرید، جواب قطعا بلی می باشد.»

اما شروط این "بلی" زیاد شد! نگران این شروط نباشید. همه را یکجا می توانید محقق کنید:

در بزرگترین بانک علمی علوم پزشکی کشور، کافی است وقت گرانبهای خود را سرمایه گذاری کنید.

سود موفقیت با کمترین زحمت در دستانتان خواهد بود.

هم اکنون می توانید برای خرید بانک جامع پیش کارورزی و دستیاری اقدام نمایید.

ورود به فروشگاه